Marc Verwilghen

Picture

CV: Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)

Liberaal volksvertegenwoordiger (PVV) voor het arrondissement Dendermonde sedert 24 november 1991. ▀ Geboren te Dendermonde op 21 september 1952. ▀ Advocaat. ▀ Gewezen Secretaris van de Kamer. ▀ Gemeenteraadslid van Dendermonde.

 wait please...
Activiteit van Marc Verwilghen - Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)

Activiteit van Marc Verwilghen - Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






51 (2003-2007)   |    49 (1995-1999)   |    48 (1991-1995)   |   


*