Els Van Hoof

Picture

CV: Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - 23.05.2019)

Volksvertegenwoordiger (CD&V) voor de kieskring Vlaams-Brabant sedert 14 oktober 2014, ter vervanging van de heer Koen Geens, minister van Justitie. | Lid van de CD&V-fractie. | Geboren te Leuven op 7 maart 1969. | Licentiaat politieke en sociale wetenschappen. Master in Europese overheidsadministratie. Licentiaat Europees recht. | Schepen van Leuven. | Gewezen senator. Gewezen gemeenteraadslid van Leuven.

 wait please...
Activiteit van Els Van Hoof - Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - 23.05.2019)

Activiteit van Els Van Hoof - Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - 23.05.2019)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 54 (19.06.2014 - 23.05.2019)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia







55 (2019-)   |    54 (2014-2019)   |   


*