Charles Michel

Picture

CV: Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)

Liberaal volksvertegenwoordiger (MR) voor de kieskring Waals-Brabant sedert 18 mei 2003 (vervangen voor de duur van zijn ambt van minister van 26 juni 2003 tot 18 juli 2004 en van 21 december 2007 tot 13 juni 2010). Volksvertegenwoordiger voor de kieskring Nijvel van 13 juni 1999 tot 18 mei 2003 (vervangen voor de duur van zijn ambt van minister van 19 oktober 2000 tot 18 mei 2003). Geboren te Namen op 21 december 1975. Licentiaat in de rechten. Advocaat. Eerste minister. Gewezen minister van Ontwikkelingssamenwerking. Gewezen minister van Binnenlandse Aangelegenheden en Ambtenarenzaken (Waalse regering). Voorzitter van de "Mouvement Réformateur" (MR) vanaf 14 februari 2011. Gewezen ondervoorzitter van de provincie Waals-Brabant. Gewezen provincieraadslid (Waals-Brabant). Burgemeester van Waver. Grootofficier in de Leopoldsorde. Benoemd tot eerste minister op 11 oktober 2014 en vervangen voor de duur van zijn ambt van eerste minister door de heer Vincent Scourneau op 14 oktober 2014.

 wait please...
Activiteit van Charles Michel - Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)

Activiteit van Charles Michel - Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:




Agenda:



Doorklik-lijsten
Zit. 54 (19.06.2014 - ....)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia


Vergaderingen
Tussenkomsten


Commissies: Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)

54 (2014-2019)   |    53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |    51 (2003-2007)   |    50 (1999-2003)   |   


*