Yves Leterme

Picture

CV: Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Volksvertegenwoordiger van de Christelijke Volkspartij (CVP) voor de kieskring Veurne-Diksmuide-Ieper-Oostende sedert 4 juni 1997. ▀ Lid van de CVP-fractie. ▀ Geboren te Wervik op 6 oktober 1960. ▀ Licentiaat in de rechten. Licentiaat in de politieke wetenschappen. Gewezen nationaal secretaris van de CVP. Gewezen auditeur bij het Rekenhof. Gewezen administrateur bij het Europees parlement. ▀ Schepen van Ieper.

 wait please...
Activiteit van Yves Leterme - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Activiteit van Yves Leterme - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






53 (2010-2014)   |    51 (2003-2007)   |    50 (1999-2003)   |    49 (1995-1999)   |   


*