Hans Bonte

Picture

  Taal: Nederlands

  Adres:

  email : eb.remaked@etnob.snah

© Belga 2014

CV: Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)

Socialistisch volksvertegenwoordiger (sp.a) voor de kieskring Vlaams-Brabant sedert 25 mei 2014. Volksvertegenwoordiger voor de kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde van 28 juni 1995 tot 18 mei 2003, van 14 juli 2003 tot 18 juli 2004 en van 30 juli 2004 tot 25 mei 2014. Lid van de sp.a-fractie. Geboren te Kortrijk op 20 januari 1962. Licentiaat in de sociologie. Licentiaat in de politieke wetenschappen. Gewezen ambtenaar. Gewezen buurtwerker. Gewezen secretaris van de Kamer. Burgemeester van Vilvoorde. Gewezen schepen van Vilvoorde. Gewezen voorzitter van het OCMW van Vilvoorde. Officier in de Leopoldsorde.

 wait please...
Activiteit van Hans Bonte - Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)

Activiteit van Hans Bonte - Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:




Agenda:



Doorklik-lijsten
Zit. 54 (19.06.2014 - ....)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia


Vergaderingen
Tussenkomsten


Commissies: Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)


als Vast Lid:


als Plaatsvervanger:

54 (2014-2016)   |    53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |    51 (2003-2007)   |    50 (1999-2003)   |    49 (1995-1999)   |   


*