Jos Geysels

Picture

CV: Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)

Volksvertegenwoordiger (AGALEV) voor het arrondissement Turnhout sedert 13 december 1987. Geboren te Turnhout op 20 september 1952. Licentiaat in de sociologie. Voorzitter van de AGALEV-fractie van de Vlaamse Raad.

 wait please...
Activiteit van Jos Geysels - Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)

Activiteit van Jos Geysels - Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






48 (1991-1995)   |    47 (1988-1991)   |   


*