Frank Vandenbroucke

Picture

CV: Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Socialistisch volksvertegenwoordiger (sp.a-spirit) voor de kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde van 18 mei 2003 tot 22 juli 2004 (vervangen voor de duur van zijn ambt van minister door de heer Hans Bonte van 14 juli 2003 tot 18 juli 2004). Volksvertegenwoordiger voor het arrondissement Leuven van 13 oktober 1985 tot 21 mei 1995 en voor de kieskring Leuven van 21 mei 1995 tot 1 oktober 1996. ▀ Lid van de sp.a-spirit-fractie. ▀ Geboren te Leuven op 21 oktober 1955. ▀ Gewezen lid van het Vlaams parlement. ▀ Licentiaat in de economische wetenschappen. Master of philosophy in economics (Cambridge University). D Phil., Faculty of Social Studies (Oxford University). Gewezen minister van Werk en Pensioenen. Gewezen minister van Sociale Zaken. Gewezen vice-eerste minister en minister van Buitenlandse Zaken. ▀ Vlaams minister van Werk, Onderwijs en Vorming. ▀ Gewezen voorzitter van de socialistische fractie (SP) van de Kamer. ▀ Gewezen voorzitter van de socialistische partij (SP). ▀ Gemeenteraadslid van Scherpenheuvel-Zichem. ▀ Commandeur in de Leopoldsorde.

 wait please...
Activiteit van Frank Vandenbroucke - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Activiteit van Frank Vandenbroucke - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






51 (2003-2007)   |    49 (1995-1999)   |    48 (1991-1995)   |    47 (1988-1991)   |   


*