Luc Van den Bossche

Picture

CV: Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)

Socialistisch volksvertegenwoordiger (SP) voor het arrondissement Gent-Eeklo sedert 8 november 1981. - Geboren te Aalst op 16 september 1947. - Advocaat. - Lid van de Executieve van de Vlaamse Gemeenschap. Gewezen Staatssecretaris voor Onderwijs, toegevoegd aan de Minister van Onderwijs. - Ridder in de Leopoldsorde.

 wait please...
Activiteit van Luc Van den Bossche - Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)

Activiteit van Luc Van den Bossche - Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






50 (1999-2003)   |    48 (1991-1995)   |    47 (1988-1991)   |   


*