Anne-Marie Neyts-Uyttebroeck

Picture

CV: Zittingsperiode 47 (05.01.1988 - 18.10.1991)

Liberaal volksvertegenwoordiger (PVV) voor het arrondissement Brussel sedert 8 november 1981. ˘ Geboren te Elsene op 17 juni 1944. ˘ Lerares. Licentiaat in de Romaanse Filologie. Licentiaat in de pers- en communicatiewetenschappen. Geaggregeerde van het hoger secundair onderwijs. ˘ Gewezen Staatssecretaris voor het Brusselse Gewest, toegevoegd aan de Minister van het Brusselse Gewest. Voorzitter van de Partij voor Vrijheid en Vooruitgang (PVV). ˘ Gemeenteraadslid van Brussel. ˘ Eerste Ondervoorzitter van de Commissie voor de Herziening van de Grondwet, voor de Institutionele Hervormingen en voor de Regeling van Conflicten. Tweede Ondervoorzitter van het Adviescomité voor de Maatschappelijke Emancipatie. Lid van de Commissie voor de Buitenlandse betrekkingen. ˘ Officier in de Leopoldsorde.

 wait please...
Activiteit van Anne-Marie Neyts-Uyttebroeck - Zittingsperiode 47 (05.01.1988 - 18.10.1991)

Activiteit van Anne-Marie Neyts-Uyttebroeck - Zittingsperiode 47 (05.01.1988 - 18.10.1991)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 47 (05.01.1988 - 18.10.1991)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






51 (2003-2007)   |    48 (1991-1995)   |    47 (1988-1991)   |