AudiŽnties Voorzitterschap


2018
Kamervoorzitter Siegfried Bracke ontving volgende bezoekers:


Staatshoofden, ministers en parlementsvoorzitters

  • 8 janvier 2018 : De heer Yasumasa Hayashi, minister van Onderwijs, Cultuur, Sport, Wetenschappen en Technologie van Japan, voorzitter van de parlemantaire vriendschapsgroep Japan-BelgiŽ.
  • 24 janvier 2018 : De heer Alaoddine Broujerdi, voorzitter van de commissie voor de Nationale Veiligheid en van het Buitenlands Beleid van het Iraans Parlement.
  • 6 maart 2018 : Sjeik Tamin bin Hamad Al-Thani, emir van Qatar, in de salons van de Senaatsvoorzitster.
  • 16 maart 2018 : De heer Jae-Kwom Shim, voorzitter van de commissie voor de Buitenlandse Betrekkingen van de Zuid-Koreaanse Nationale Assemblee.
  • 20 maart 2018 : Een delegatie uit het Mexicaans Parlement, onder leiding van Mevr. Maria Eloisa Talavera Hernandez. De delegatie bracht een bezoek aan het Federaal Parlemet op uitnodiging van de Belgische Groep van de Interparlementaire Unie.
  • 26 april 2018 : De heer Youssef Chahed, regeringsleider van TunesiŽ.
  • 6 juni 2018 : Een delegatie van de "Office of Data Protection Inspector" en van parlementsleden uit GeorgiŽ.
  • 6 juni 2018 : De heer Akmal Saidov, voorzitter van de commissie Democratische Instellingen, NGO's en Organen voor Burgerlijk Zelfbestuur van de Wetgevende Kamer van het parlement van Oezbekistan (Oliy Majlis).
  • 15 juni 2018 : Mevr. Carrie Lam, Chief Executive of Hong Kong.
  • 19 juni 2018 : De heer Ali Abdel Aal, voorzitter van de Egyptische Kamer van volksvertegenwoordigers.
  • 28 juni 2018 : Staatsbezoek van Gouverneur-Generaal van het Gemenebest AustraliŽ, Sir Peter Cosgrove.
  • 5 september 2018 : de heer Kazem Jalali, voorzitter van de commissie van de Relaties met het Europees Parlement van het Iraans Parlement.
  • 24 september 2018 : de heer Vladimir Norov, adjunct-secretaris veiligheidsraad bij de president van Oezbekistan.
  • 28 september 2018 : mevrouw Shirin Sharmin Chaudhury, voorzitster van het Parlement van Bangladesh.
  • 11 oktober 2018 : de heer Khalid Bin Hilal Al Maawali, voorzitter van de Majlis Al shura van de Staat Oman.
  • 17 oktober 2018 : de heer Nguyen Xuan Phuc, eerste minister van Vietnam. Kamerlid Georges Dallemagne, voorzitter van de sectie BelgiŽ-Vietnam van de Interparlementaire Unie, woonde de audiŽntie bij.
  • 13 november 2018 : de heren Hugo Leal Melo Da Silva en Rubens Bueno, leden van de Braziliaanse Kamer van volksvertegenwoordigers.
  • 21 november 2018 : de heer Kadri Veseli, voorzitter van het Parlement van Kosovo.


Ambassadeurs

  • 29 januari 2018 : De heer Fadi Hajali, ambassadeur van Libanon.
  • 6 fťvrier 2018 : De heer Khaled Aly El Bakli, ambassadeur van Egypte.
  • 26 februari 2018 : Mevr. Esther Rabasa Grau, ambassadeur van het Prinsdom Andorra.
  • 20 maart 2018 : De heer Jasem Al-Budaiwi, ambassadeur van Koeweit.
  • 17 april 2018 : Z.E. de heer QU Xing, ambassadeur van China n.a.v. zijn afscheid. De heer QU Xing werd tot adjunct-directeur-generaal van de UNESCO benoemd.
  • 14 mei 2018 : De heer Zeki Levent GŁmrŁkÁu, ambassadeur van Trukije.
  • 30 mei 2018 : Mevr. Norma Goicochea, ambassadeur van Cuba.
  • 3 juli 2018 : De heer Zoltan Nagy, ambassadeur van Hongarije n.a.v. zijn afscheid.
  • 4 juli 2018 : De heer Ronald Gidwitz, ambassadeur van de Verenigde Staten n.a.v. de Amerikaanse nationale feestdag.
  • 3 juli 2018 : de heer Zoltan Nagy, ambassadeur van Hongarije n.a.v. zijn afscheid.
  • 4 juli 2018 : de heer Ronald Gidwitz, ambassadeur van de Verenigde Staten n.a.v. de Amerikaanse nationale feestdag.
  • 1 oktober 2018 : de heer Adbulrahman Al Ahmed, ambassadeur van Saoedi-ArabiŽ.
  • 17 oktober 2018 : de heer Mohamed Abushahab, ambassadeur van de Verenigde Arabische Emiraten.
  • 22 oktober 2018 : mevr. Berta Celestino Cossa, ambassadeur van Mozambique.
  • 24 oktober 2018 : de heer CAO Zhongming, ambassadeur van China.
  • 8 november 2018 : de heer Fadi Hajali, ambassadeur van Libanon.
  • 3 december 2018 : de heer Martin Kotthaus, ambassadeur van Duitsland en de heer Volker Timmermann, plaatsvervangend hoofd van de missie.
  • 4 december 2018 : de heer Adbulrahman Al Ahmed, ambassadeur van Saoedi-ArabiŽ.
  • 4 december 2018 : mevrouw Claude-France Arnould, ambassadeur van Frankrijk.
  • 4 december 2018 : de heer Fadi Hajali, ambassadeur van Libanon.