AudiŽnties Voorzitterschap


2017
Kamervoorzitter Siegfried Bracke ontving volgende bezoekers:


Staatshoofden, ministers en parlementsvoorzitters

  • 5 december 2017: Een parlementaire delegatie uit ServiŽ, onder leiding van de heer Marko Pareznovic.
  • 5 december 2017: De voorzitter van de Maleisische Kamer van volksvertegenwoordigers, de heer Tan Sri Datuk Seri Panglima Pandikar Amin Haji Mulia
  • 22 november 2017: De heer David Azulay, minister voor Religieuze Zaken van IsraŽl.
  • 14 november: Een parlementaire delegatie uit Tibet onder leiding van de heer Luosangjiangcun, Chairman of the Standing Committee of the People's Congress of the Tibet Autonomous Region.
  • 6 november 2017: Een delegatie van het Bestuurscomitť van de Nationale Assemblee van de Republiek Mozambique, onder leiding van de heer Antůnio Josť Amťlia, 1ste ondervoorzitter van de Assemblee en voorzitter van de raad van bestuur.
  • 17 oktober 2017: Een delegatie van de Nationale Assemblee van Bhutan, onder leiding van voorzitter Jigme Zangpo.
  • 16 oktober 2017: Een parlementaire delegatie uit MaleisiŽ, onder leiding van Datuk Seri Ahmad Hamzah.
  • 13 oktober 2017: De heer David Carter, voorzitter van de Nieuw-Zeelandse Kamer van volksvertegenwoordigers.
  • 11 oktober 2017: De heer Viktoras Pranckietis, voorzitter van het Litouws Parlement.
  • 12 juli 2017: De heer Habib El Malki, voorzitter van de Kamer van volksvertegenwoordigers van Marokko.
  • 13 juni 2017: De heer Luis Filipe Tavares, minister van Buitenlandse Zaken, Gemeenschappen en Defensie van Cabo Verde.
  • 7 juni 2017: De heer Arthur Peter Mutharika, president van Malawi.
  • 7 juni 2017: Mevr. Ankie Broekers-Knol voorzitster van de Nederlandse Eerste Kamer.
  • 2 juni 2017: De heer Anatoly Karpov, ondervoorzitter van het comitť voor internationale betrekkingen van de Doema (Lagerhuis van de Russische Federatie).
  • 9 mei 2017: De heer Khťmaies Jhinaoui, minister van Buitenlandse Zaken van TunesiŽ.
  • 25 april 2017: De heer Srdjan Darmanovic, minister van Buitenlandse Zaken van Montenegro.
  • 3 februari 2017: De heer Irakli Kobakhidze, voorzitter van het Parlement van GeorgiŽ.
  • 10 januari 2017: Mevr. Khadija Arib, voorzitter van de Tweede Kamer der Nederlanden. De voorzitster was vergezeld van Mevr. Renata Voss, secretaris-generaal van de Tweede Kamer.


Ambassadeurs

  • 11 december 2017: De heer Z. Levent GŁmŁkÁu, ambassadeur van Turkije.
  • 1 december 2017: De heer Dato Hasnudin Hamzah, ambassadeur van MaleisiŽ.
  • 29 november 2017: Mevr. Alison Rose, ambassadeur van het Verenigd Koninkrijk.
  • 6 november 2017: Mevrouw Marina Jovicevic, ambassadeur van ServiŽ.
  • 13 september 2017: De heer Eloy Cantu Segovia, ambassadeur van Mexico.
  • 6 september 2017: De heer Pablo Grinspun, ambassadeur van ArgentiniŽ.
  • 18 juli 2017: De heer Manasvi Srisodapol, ambassadeur van Thailand.
  • 26 juni 2017: Mevrouw Cecilia Yuste Rojas, ambassadeur van Spanje.
  • 26 juni 2017: Mevrouw Elena Basile, ambassadeur van ItaliŽ.
  • 23 mei 2017: De heer Hajime Hayashi, ambassadeur van Japan.
  • 22 mei 2017: Mevr. Annika Hahn-Englund, ambassadeur van Zweden.
  • 9 mei 2017: De heer Hyoung Zhin Kim, ambassadeur van de Republiek Korea.
  • 2 mei 2017: De heer Alexander Tokovinin, ambassadeur van Rusland
  • 18 april 2017: De heer Josť Alberto Briz Gutiťrez, ambassadeur van Guatemala.
  • 29 maart 2017: De heer Jasem Mohamed Albudaiwi, ambassadeur van Koeweit.
  • 27 maart 2017: Mevr. Natalie Sabanadze, ambassadeur van GeorgiŽ.
  • 21 maart 2017: De heer Masafumi Ishii, ambassadeur van Japan.
  • 20 maart 2017: Mevr. Alison Rose, ambassadeur van het Verenigd Koninkrijk.
  • 9 maart 2017: Mevr. Simona Frankel, ambassadeur van IsraŽl.
  • 8 maart 2017: De heer Vladimir Norov, ambassadeur van Oezbekistan.
  • 21 februari 2017: De heer Masafumi Ishii, ambassadeur van Japan.
  • 1 februari 2017: De heer Lok Bahadur Thapa, ambassadeur van de Republiek Nepal.
  • 31 januari 2017: De heer Christian Meuwly, ambassadeur van Zwitserland.
  • 31 januari 2017: Mevr. Alison Rose, ambassadeur van het Verenigd Koninkrijk.
  • 26 januari 2017: Mevr. Simona Frankel, ambassadeur van IsraŽl.
  • 16 januari 2017: De heer Mohammed Ameur, ambassadeur van Marokko.