AudiŽnties Voorzitterschap


2012

Staatshoofden en Parlementsvoorzitters

  • 03/02/2012: De heer Pie Ntavyohanyuma, voorzitter van de Nationale Assemblee van de Republiek Burundi
  • 03/02/2012: De heer Hama Amadou, voorzitter van de Nationale Assemblee van de Republiek Niger
  • 13/02/2012: De heer Dirk Wouters, permanent vertegenwoordiger van BelgiŽ bij de E.U. en adjunct de heer Olivier Belle.
  • 06/03/2012: De heer Nassir Abdulaziz Al-Nasser, voorzitter van de Algemene Vergadering van de Verenigde Naties
  • 07/03/2012: De heer Chakib Ben Moussa, voorzitter van de Economische en Sociale Raad van het Koninkrijk Marokko
  • 26/03/2012: Mevrouw Margarita Popova, Vice-President van de Republiek Bulgarije
  • 27/03/2012: Jaarlijkse receptie van de Belgische groep van de IPU en de ambassadeurs van de bilaterale secties van de Belgische groep van de IPU
  • 28/03/2012: De heer Frantisek Dedic, ondervoorzitter van de commissie Immuniteiten en mandaten van het Parlement van de Tsjechische Republiek
  • 16/04/2012: De heer Gervais Rufyikiri, 2de vicepresident van de Republiek Burundi
  • 17/04/2012: Mevrouw Liu Yandong, staatsraad van de Volksrepubliek China
  • 24/04/2012: De heer Mohammed Rukara, ombudsman van de Republiek Burundi
  • 26/04/2012: De heer Najib Mikati, eerste minister van de Libanese Republiek
  • 08/05/2012: De ambassadeurs van de lidstaten van de ECOWAS (Economische Gemeenschap van West-Afrikaanse Staten)
  • 18/05/2012: De heer Vuong Thua Phong, adjunct-directeur voor Externe betrekkingen van het Centraal Comitť van de Communistische partij van Vietnam
  • 22/05/2012: De heer Egemen Bagis, minister van Europese zaken (hoofdonderhandelaar) van Turkije
  • 04/06/2012: De heer Edmond Haxhinasto, minister van Buitenlandse zaken van de Republiek AlbaniŽ
  • 05/06/2012: De heer Mustapha Ben Ja‚far, voorzitter van de Grondwetgevende Vergadering van TunesiŽ
  • 05/06/2012: De heer Touhami Abdouli, staatssecretaris voor Europese zaken
  • 07/06/2012: De heer Brigi Rafini, eerste minister van de Republiek Niger
  • 19/06/2012: De heer Assarid Ag Ambarcaouane, 2de ondervoorzitter van de Nationale Assemblee van de Republiek Mali en mevrouw Haidara Aichata Cissť, lid van de Nationale Assemblee
  • 29/06/2012: De heer Pham Binh Minh, minister van Buitenlandse zaken van de Socialistische Republiek Vietnam
  • 10/07/2012: De heer Aubin Minaku Ndjala Ndjoko, voorzitter van de Nationale Assemblee van de Democratische Republiek Congo
  • 11/07/2012: De heer Mathurin Coffi Nago, voorzitter van de Nationale Assemblee van de Republiek Benin
  • 11/07/2012: De heer Guillaume Soro, voorzitter van de Nationale Assemblee van Ivoorkust
  • 13/07/2012: De heer Mathurin Nago, voorzitter van de Nationale Assemblee van Benin
  • 17/10/2012 - Kamervoorzitter Flahaut ontving Z.E. dhr Boni Yayi, Voorzitter van de Republiek Benin
  • 23/10/2012 - Kamervoorzitter Flahaut ontving Z.E. dhr. Augustin Matata Ponyo Mapon, Eerste Minister van de Democratische Republiek Congo
  • 30/11/2012 - Kamervoorzitter Flahaut ontmoet Z.E. dhr. Ranko Krivokapić, Parlementsvoorzitter van de Republiek Montenegro
  • 04/12/2012 - Kamervoorzitter Flahaut ontmoet Z.E. dhr. Marian Lupu, Parlementsvoorzitter van de Republiek MoldaviŽ
  • 21/12/2012 - Kamervoorzitter Flahaut ontving Z.E. de heer Dileita Mohamed Dileita, Eerste Minister van de Republiek Djibouti. De heer FranÁois-Xavier de Donnea, voorzitter van de Commissie Buitenlandse Zaken nam deel aan dit gesprek

Ambassadeurs

  • 06/01/2012: De heer Ovidiu Dranga, ambassadeur van de Republiek RoemeniŽ
  • 13/01/2012: De heer Ismail Hakki Musa, ambassadeur van de Republiek Turkije
  • 07/02/2012: Mevrouw Mirtha Hormilla, ambassadeur van de Republiek Cuba
  • 07/02/2012: Mevrouw Silvia Iranzo Gutierrez, ambassadeur van het Koninkrijk Spanje
  • 17/02/2012: De heer Avet Adonts, ambassadeur van de Republiek ArmeniŽ
  • 20/02/2012: de heer Boris Grigić, ambassadeur van de Republiek CroatiŽ de heer Charles Borromťe Todjinou, ambassadeur van de Republiek Benin
  • 02/03/2012: De heer Liao Liqiang, ambassadeur van de Volksrepubliek China
  • 16/03/2012: De heer Jean Vincent Zinsou, ambassadeur van de Republiek Ivoorkust
  • 30/03/2012: De heer Charles Delogne, ambassadeur van BelgiŽ in de Republiek Angola
  • 30/03/2012: De heer Homayoun Tandar, ambassadeur van de Republiek Afghanistan
  • 23/04/2012: De heer Amar Bendjama, ambassadeur van de Democratische Volksrepubliek Algerije
  • 27/04/2012: De heer Jean-Jacques Welfring, ambassadeur van het Groothertogdom Luxemburg
  • 03/05/2012: De heer Paul Badji, ambassadeur van de Republiek Senegal
  • 07/05/2012: De heer Mohamad Mahmoud Ould Brahim Khill, ambassadeur van de Islamitische Republiek MauritaniŽ
  • 06/06/2012: De heer Charles Borromťe Todjinou, ambassadeur van de Republiek Benin
  • 08/06/2012: De heer Ali Jassim Al-Thani, ambassadeur van de Staat Qatar
  • 06/09/2012 - Kamervoorzitter Flahaut ontving de Ambassadeurs van Arabische landen
  • 12/09/2012 - Kamervoorzitter Flahaut ontving Z.E. Sheikh Ali Bin Jassim Al-Thani, Ambassadeur van de Staat Qatar
  • 13/09/2012 - Kamervoorzitter Flahaut ontving Z.E. de heer Faisal H. Trad, Ambassadeur van het Koninkrijk Saoedi-ArabiŽ
  • 18/09/2012 - Kamervoorzitter Flahaut ontving H.E. Mevrouw Fatma Elzahraa Etman, Ambassadeur van de Arabische Republiek Egypte
  • 25/09/2012 - Kamervoorzitter Flahaut ontving Z.E. de heer Badri Ali Bogoreh, Ambassadeur van de Republiek Djibouti
  • 10/10/2012 - Kamervoorzitter Flahaut ontving Z.E. de heer Jacques Revah, Ambassadeur van de Staat IsraŽl
  • 04/12/2012 - Kamervoorzitter Flahaut ontving Z.E. dhr. Mario Nobilo, Ambassadeur van de Republiek KroatiŽ
  • 14/12/2012 - Kamervoorzitter Andrť Flahaut ontving de Zaakgelastigde van de Ambassade van Libanon, Mw. Joanna Azzi

2011

Staatshoofden en Parlementsvoorzitters

  • 08/02/2011: Mevrouw Nouzha Salli, minister van Sociale Ontwikkeling, Gezin en Solidariteit van het Koninkrijk Marokko
  • 28/02/2011: Mevrouw Roza Otunbayeva, president van de Kirgizische Republiek
  • 14/03/2011: De heer Issa Qaraqe, Palestijnse minister belast met de Gevangenenproblematiek
  • 17/03/2011: De heer Tigran Sargsyan, eerste minister van de Republiek ArmeniŽ
  • 23/03/2011: De heer SergueÔ Mironov, voorzitter van de Federatieraad van de Federale Assemblee van de Russische Federatie
  • 12/04/2011: De heer Marian Lupu, voorzitter van het Parlement van de Republiek MoldaviŽ
  • 12/04/2011: De heer Jassim Mohammed Al-Kharafi, voorzitter van het Parlement van Koeweit
  • 12/04/2011: Mevrouw Bui Thi Binh, vicevoorzitter van de Ethnic Council van de Nationale Assemblee van Vietnam
  • 14/04/2011: De heer Jakup Krasniqi, voorzitter van de Nationale Assemblee van de Republiek Kosovo
  • 21/04/2011: De heer Gervais Rufyikiri, 2de vicepresident van de Republiek Burundi
  • 25/05/2011: De heer Vaclav Klaus, president van de Tsjechische Republiek
  • 27/05/2011: De heer Wayne Madden, vicevoorzitter van de Lions Club International
  • 08/06/2011: De heer Mohamed Rukara, ombudsman van de Republiek Burundi
  • Van 13 tot 18/06/2011: De heer Pie Ntavyohanyuma, voorzitter van de Nationale Assemblee van Burundi en de heer Gabriel Ntisezerana, voorzitter van de Senaat van Burundi
  • 04/07/2011: De heer Zhou Tienong, vicevoorzitter van het Permanent Comitť van de Nationale Assemblee van de Volksrepubliek China
  • 06/07/2011: De heer Eckhard Uhlenberg, voorzitter van de Landtag van Noordrijn-Westfalen
  • 06/07/2011: De heer Ali Ahmed Karti, minister van Buitenlandse zaken van de Republiek Soedan
  • 13/07/2011: De heer Al-Taher, Iraaks parlementslid
  • 10/10/2011: De heer Reuven Rivlin, voorzitter van de Knesset
  • 11/10/2011: Mevrouw Fu Ying, viceminister van Buitenlandse zaken van de Volksrepubliek China
  • 07/11/2011: De heer Massoud Barzani, president van de Koerdische Autonome Regio in Irak
  • 08/11/2011: De heer Jiarui Wang, minister van het departement Externe betrekkingen van het Centraal Comitť van de Communistische Partij van de Volksrepubliek China (CPC)
  • 21/11/2011: De heer Sergey Stepashin, voorzitter van het Rekenhof van de Russische Federatie
  • 06/12/2011: De heer Nguyen Sinh Hung, voorzitter van de Nationale Assemblee van de Socialistische Republiek Vietnam
  • 07/12/2011: Mevrouw Teuta Arifi, vicepremier van de V.J.R. MacedoniŽ belast met Europese zaken

Ambassadeurs

  • 13/01/2011: Sheikh Meshal Hamad M. J. Al-Thani, ambassadeur van de Staat Qatar
  • 17/01/2011: Mevrouw Mariin Ratnik, ambassadrice van de Republiek Estland
  • 19/01/2011: De heer Arif Havas Oegroseno, ambassadeur van de Republiek IndonesiŽ
  • 24/01/2011: De heer Anil Sooklal, ambassadeur van de Republiek Zuid-Afrika
  • 08/02/2011: De heer Yerik Utembayev, ambassadeur van de Republiek Kazakhstan
  • 09/02/2011: De heer Slawomir Czarlewski, ambassadeur van de Republiek Polen
  • 16/02/2011: De heer Bakhtiyar Gulyamov, ambassadeur van de Republiek Oezbekistan
  • 01/03/2011: De heer Mohamed Mahmoud Ould Brahim Khlil, ambassadeur van de Islamitische Republiek van MauritaniŽ
  • 01/03/2011: De heer Elio Rodriguez Perdomo, ambassadeur van de Republiek Cuba
  • 29/03/2011: De heer Abdallah Y. Al Mouallimi, ambassadeur van het Koninkrijk Saoedi-ArabiŽ
  • 01/04/2011: De heer Charles Borromťe Todjinou, ambassadeur van de Republiek Benin
  • 14/04/2011: De heer Nazif Murat Ersavci, ambassadeur van de Republiek Turkije
  • 14/04/2011: De heer Samir Addahre, ambassadeur van het Koninkrijk Marokko
  • 18/04/2011: De heer Vladimir MŁller, ambassadeur van de Tsjechische Republiek
  • 19/05/2011: De heer Yuanyuan Zhang, ambassadeur van de Volksrepubliek China
  • 08/07/2011: De heer Roberto Bettarini, ambassadeur van de ItaliŽ De heer Thůrir Ibsen, ambassadeur van IJsland
  • 13/07/2011: De heer Homayoun Tandar, ambassadeur van de Islamitische Staat Afghanistan
  • 15/07/2011: De heer Louis de Lorimier, ambassadeur van Canada
  • 25/07/2011: De heer Liao Liqiang, ambassadeur van de Volksrepubliek China
  • 29/07/2011: De heer Louis Mouloungui Mbadinga, zaakgelastigde van de Republiek Gabon
  • 16/08/2011: De heer Balthazar Bigirimana, ambassadeur van de Republiek Burundi
  • 09/09/2011: De heer Donald Tsang, chief executive van de Speciale Administratieve Regio Hongkong
  • 13/09/2011: De heer Borromťe Todjinou, ambassadeur van de Republiek Benin
  • 22/09/2011: De heer Ali A. Khaji, ambassadeur van de Islamitische Republiek Iran
  • 26/09/2011: Mevrouw Athena Mavronicola-Droushiotis, ambassadrice van de Republiek Cyprus
  • 26/09/2011: De heer Eltigani Salih Fidail, ambassadeur van de Republiek Soedan
  • 30/09/2011: De heer Sanh Chau Pham, ambassadeur van de Socialistische Republiek Vietnam
  • 08/11/2011: De heer Jonathan Andrew Brenton, ambassadeur van het Verenigd Koninkrijk
  • 28/11/2011: De heer Faisal Bin Hassan Bin Ahmed Trad, ambassadeur van het Koninkrijk Saoedi-ArabiŽ
  • 09/12/2011: De heer Bťnťdict de Cerjat, ambassadeur van de Zwitserse Confederati