Filip Dewinter

Picture

CV: Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - 23.05.2019)

Volksvertegenwoordiger (Vlaams Belang) voor de kieskring Antwerpen sedert 25 mei 2014. | Geboren te Brugge op 11 september 1962. | Gemeenteraadslid van Antwerpen. | Volksvertegenwoordiger voor het arrondissement Antwerpen van 13 december 1987 tot 21 mei 1995. Gewezen journalist. Gewezen lid van het Vlaams Parlement.

 wait please...
Activiteit van Filip Dewinter - Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - 23.05.2019)

Activiteit van Filip Dewinter - Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - 23.05.2019)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 54 (19.06.2014 - 23.05.2019)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia







54 (2014-2019)   |    48 (1991-1995)   |    47 (1988-1991)   |   


*