Hendrik Daems

Picture

CV: Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Volksvertegenwoordiger voor het arrondissement Leuven van 13 december 1987 tot 21 mei 1995. Liberaal volksvertegenwoordiger (VLD) voor de kieskring Leuven sedert 21 mei 1995 (vervangen voor de duur van zijn ambt van minister van 14 juli 1999 tot 18 mei 2003). ▀ Geboren te Aarschot op 18 augustus 1959. ▀ Handelsingenieur (Solvay). Master in Industrial location and development. ▀ Voorzitter van de VLD-fractie van de Kamer. ▀ Gewezen minister van Telecommunicatie en Overheidsbedrijven en Participaties, belast met Middenstand. ▀ Gewezen gemeenteraadslid van Aarschot. Gewezen burgemeester van Aarschot. Gewezen gemeenteraadslid van Leuven. Gemeenteraadslid van Herent. ▀ Commandeur in de Leopoldsorde.

 wait please...
Activiteit van Hendrik Daems - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Activiteit van Hendrik Daems - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






52 (2007-2010)   |    51 (2003-2007)   |    50 (1999-2003)   |    49 (1995-1999)   |    48 (1991-1995)   |    47 (1988-1991)   |   


*