Annick Van Den Ende

Picture

CV: Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Volksvertegenwoordiger "democaat-Humanist" (cdH) voor de kieskring Luxemburg van 20 juli 2010 tot 15 december 2011, ter vervanging van de heer Benoît Lutgen, verkozen tot minister van Openbare werken, Landbouw, Landelijke Aangelegenheden, Natuur, Bossen en Erfgoed (Waalse regering) op 7 juli 2010. Lid van de cdH-fractie. Geboren te Saint-Mard (Virton) op 14 mei 1965. Licentiate in de wiskunde. Geaggregeerde van het hoger secundair onderwijs. Diploma in de actuariële wetenschappen. Actuaris. Hoofdassistente in de wiskunde. Voorzitter van het OCMW van Virton.

 wait please...
Activiteit van Annick Van Den Ende - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Activiteit van Annick Van Den Ende - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






53 (2010-2014)   |   


*