Cathy Coudyser

Picture

CV: Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Volksvertegenwoordiger (N-VA) voor de kieskring West-Vlaanderen sedert 8 november 2012, ter vervanging van de heer Geert Bourgeois, viceminister-president en Vlaams minister van Bestuurszaken, Binnenlands bestuur, Inburgering, Toerisme en Vlaamse Rand. Lid van de N-VA-fractie. Geboren te Knokke op 14 december 1969. Regent Frans-Geschiedenis-Economie. Zelfstandige. Gewezen lid van het OCMW van Knokke-Heist. Gemeenteraadslid van Knokke-Heist.

 wait please...
Activiteit van Cathy Coudyser - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Activiteit van Cathy Coudyser - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






53 (2010-2014)   |   


*