Jeanne Nyanga-Lumbala

Picture

CV: Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Volksvertegenwoordiger "democraat-Humanist" (cdH) voor de kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde sedert 16 mei 2013, ter vervanging van mevrouw Joëlle Milquet, vice-eersteminister en minister van Binnenlandse Zaken en gelijke Kansen. Lid van de cdH-fractie. Geboren te Kinshasa (DR Congo) op 8 januari 1954. Postgraduaat in beheer van ondernemingen in de sociale economie. Gewezen kabinetsmedewerker van 2004-2013 Gewezen gemeenteraadslid van Sint-Joost-ten-Noode van 2000-2013. Lid van het OCMW van Brussel. Zelfstandige in de horecasector. Stichtster van de vzw Afrika Sub-Sahara en coördinator- vrijwilliger. Eretitel Vredesvrouw 2011.

 wait please...
Activiteit van Jeanne Nyanga-Lumbala - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Activiteit van Jeanne Nyanga-Lumbala - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






53 (2010-2014)   |   


*