Eric Jadot

Picture

CV: Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Volksvertegenwoordiger Ecolo voor de kieskring Luik sedert 16 juli 2009. Lid van de Ecolo-Groen-fractie. Geboren te Rocourt op 28 maart 1972. Licentiaat in de Germaanse filologie. Master "traduction anglaise". Geaggregeerde van het hoger secundair onderwijs. Gewezen parlementair medewerker en politiek raadgever van de Ecolo-fractie. Gewezen provincieraadslid (Luik). Gemeenteraadslid van Herstal.

 wait please...
Activiteit van Eric Jadot - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Activiteit van Eric Jadot - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |   


*