Ronny Balcaen

Picture

CV: Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Volksvertegenwoordiger (Ecolo) voor de kieskring Henegouwen sedert 16 juli 2009. Lid van de Ecolo-Groen-fractie. Geboren te Avelgem op 25 april 1966. Licentiaat in de toegepaste economische wetenschappen. Licentiaat in de sociale communicatiewetenschappen. Gewezen politiek secretaris van de Ecolo-fractie in het parlement van de Franse gemeenschap. Ere-kabinetsdirecteur van de regering van de Franse gemeenschap. Gemeenteraadslid van Ath.

 wait please...
Activiteit van Ronny Balcaen - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Activiteit van Ronny Balcaen - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |   


*