Sofie Staelraeve

Picture

CV: Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)

Liberaal volksvertegenwoordiger (Open Vld) voor de kieskring West-Vlaanderen van 20 maart 2008 tot 2 juli 2009, ter vervanging van de heer Vincent Van Quickenborne, minister voor Ondernemen en Vereenvoudigen, en sedert 2 juli 2009, ter vervanging van de heer Bart Tommelein, ontslagnemend op 30 juni 2009.. Lid van de Open Vld-fractie. Geboren te Kortrijk op 14 oktober 1975. Doctor in de politieke wetenschappen. Gewezen universiteitsassistente. Voorzitter van het OCMW van Kuurne. Schepen van Kuurne.

 wait please...
Activiteit van Sofie Staelraeve - Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)

Activiteit van Sofie Staelraeve - Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






52 (2007-2010)   |   


*