Joseph George

Picture

CV: Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Volksvertegenwoordiger "democraat Humanist" (cdH) voor de kieskring Luik van 5 juli 2007 tot 23 juni 2009, van 25 juni 2009 tot 13 juni 2010 en sedert 6 juli 2010. Lid van de cdH-fractie. Geboren te Hoei op 21 november 1954. Licentiaat in de rechten. Licentiaat in het economisch recht. Licentiaat in het verzekeringswezen. Advocaat. Gewezen stafhouder van de Orde van advocaten. Gewezen ondervoorzitter van de provincieraad (Luik). Gewezen provincieraadslid (Luik). Eerste schepen van Hoei. Ridder in de Orde van Leopold II.

 wait please...
Activiteit van Joseph George - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Activiteit van Joseph George - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |   


*