Fouad Lahssaini

Picture

CV: Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Volksvertegenwoordiger Ecolo voor de kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde van 10 juni 2007 tot 13 juni 2010 en sedert 29 maart 2012, ter vervanging van de heer Olivier Deleuze, ontslagnemend op 28 maart 2012. Lid van de Ecolo-Groen-fractie. Geboren te Casablanca (Marokko) op 19 maart 1957. Licentiaat in de psychologische en pedagogische wetenschappen.

 wait please...
Activiteit van Fouad Lahssaini - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Activiteit van Fouad Lahssaini - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |   


*