Gerald Kindermans

Picture

CV: Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Christen-democratisch volksvertegenwoordiger (CD&V) voor de kieskring Limburg van 10 juni 2007 tot 13 juni 2010 en sedert 6 juli 2010. Lid van de CD&V-fractie. Geboren te Sint-Truiden op 8 juli 1957. Lid van het Vlaams parlement van 13 juni 1999 tot 13 juni 2004. Licentiaat in de rechten. Advocaat. Quaestor van de Kamer. Gewezen burgemeester van Heers. Gemeenteraadslid van Heers. Ridder in de Leopoldsorde.

 wait please...
Activiteit van Gerald Kindermans - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Activiteit van Gerald Kindermans - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |   


*