Els De Rammelaere

Picture

CV: Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)

Volksvertegenwoordiger (CD&V - N-VA) voor de kieskring West-Vlaanderen sedert 10 juni 2007. Lid van de N-VA-fractie. Geboren te Tielt op 12 april 1969. Licentiate in de rechten. Advocate. Schepen van Tielt.

 wait please...
Activiteit van Els De Rammelaere - Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)

Activiteit van Els De Rammelaere - Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






52 (2007-2010)   |   


*