Juliette Boulet

Picture

CV: Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Volksvertegenwoordiger (Ecolo) voor de kieskring Henegouwen sedert 10 juni 2007. Lid van de Ecolo-Groen-fractie. Geboren te Namen op 14 januari 1981. Licentiate in informatie en communicatie. Diploma van gespecialiseerde studies in interdisciplinaire analyse van de Europese éénwording. Gewezen parlementair medewerkster.

 wait please...
Activiteit van Juliette Boulet - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Activiteit van Juliette Boulet - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |   


*