David Lavaux

Picture

CV: Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)

Volksvertegenwoordiger "democraat-Humanist" (cdH) voor de kieskring Henegouwen van 21 april 2005 tot 10 juni 2007, van 5 juli 2007 tot 25 juin 2009, ter vervanging van mevrouw Catherine Fonck, minister van Kinderwelzijn, Hulpverlening aan de jeugd en gezondheid (regering van de Franse gemeenschap) en sedert 25 juni 2009, ter vervanging van mevrouw Véronique Salvi, ontslagnemend op 23 juni 2009. Lid van de cdH-fractie. Geboren te Binche op 2 januari 1964. Directeur van een lagere school. Gewezen provincieraadslid (Henegouwen). Burgemeester van Erquelinnes. Voorzitter van de commissie voor de Naturalisaties.

 wait please...
Activiteit van David Lavaux - Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)

Activiteit van David Lavaux - Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






52 (2007-2010)   |    51 (2003-2007)   |   


*