Alex Tromont

Picture

CV: Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Liberaal volksvertegenwoordiger (MR) voor de kieskring Henegouwen van 8 juli 2004 tot 18 juli 2004, ter vervanging van de heer Hervé Hasquin, minister-president van de Franse gemeenschapsregering. ▀ Lid van de MR-fractie. ▀ Geboren te Baudour op 5 januari 1972. ▀ Gegradueerde in de informatica. Ambtenaar. ▀ Schepen van Dour.

 wait please...
Activiteit van Alex Tromont - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Activiteit van Alex Tromont - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






51 (2003-2007)   |   


*