Talbia Belhouari

Picture

CV: Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Socialistisch volksvertegenwoordiger (PS) voor de kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde sedert 1 juli 2004, ter vervanging van mevrouw Laurette Onkelinx, vice-eerste minister en minister van Justitie. ▀ Lid van de PS-fractie. ▀ Geboren te Oujda (Marokko) op 13 oktober 1962. ▀ Regentes Literatuur-Geschiedenis-Moraal. Ambtenaar. ▀ Gemeenteraadslid van Sint-Jans-Molenbeek. Lid van het OCMW van Sint-Jans-Molenbeek.

 wait please...
Activiteit van Talbia Belhouari - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Activiteit van Talbia Belhouari - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






51 (2003-2007)   |   


*