Luc Gustin

Picture

  Taal: Frans

  Adres:

  email : eb.erbmahcal@nitsug.cul

© Belga 2014

CV : Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)

Volksvertegenwoordiger (MR) voor de kieskring Luik van 1 juli 2004 tot 2 mei 2007, van 25 juni 2009 tot 7 mei 2010, van 7 december 2011 tot 28 april 2014 en sedert 14 oktober 2014, ter vervanging van de heer Daniel Bacquelaine, minister van Pensioenen. | Lid van de MR-fractie. | Geboren te Oteppe op 14 juli 1951. | Inspecteur in het onderwijs. | Burgemeester van Burdinne. | Ridder in de Leopoldsorde. Burgerlijke medaille 1e klasse.

 wait please...
Activiteit van Luc Gustin - Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)

Activiteit van Luc Gustin - Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:




Agenda:



Doorklik-lijsten
Zit. 54 (19.06.2014 - ....)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia


Vergaderingen
Tussenkomsten


Commissies: Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)


als Ondervoorzitter:


als Vast Lid:


als Plaatsvervanger:

54 (2014-2019)   |    53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |    51 (2003-2007)   |   


*