Miguel Chevalier

Picture

CV: Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Liberaal volksvertegenwoordiger (VLD) voor de kieskring West-Vlaanderen van 14 juli 2003 tot 21 juli 2004, ter vervanging van de heer Vincent Van Quickenborne, staatssecretaris voor Administratieve vereenvoudiging, toegevoegd aan de Eerste minister en sedert 30 juli 2004 ter vervanging van de heer Marc Verwilghen, minister van Economie, Energie, Buitenlandse Handel en Wetenschapsbeleid. ▀ Lid van de VLD-fractie ▀ Geboren te Brugge op 10 september 1963. ▀ Licentiaat in de letteren en wijsbegeerte. ▀ Gemeenteraadslid van Oostkamp. ▀ Plaatsvervangend lid van de Raadgevende interparlementaire Beneluxraad.

 wait please...
Activiteit van Miguel Chevalier - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Activiteit van Miguel Chevalier - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






51 (2003-2007)   |   


*