Alisson De Clercq

Picture

CV: Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Socialistisch volksvertegenwoordigers (PS) voor de kieskring Henegouwen van 26 juni 2003 tot 18 juli 2004, ter vervanging van de heer Rudy Demotte, minister van Cultuur, Begroting, Openbaar Ambt, Jeugdzaken en Sport (regering van de Franse gemeenschap) van 6 juni 2003 tot 12 juli 2003 en minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid (federale regering) van 12 juli 2003 tot 18 juli 2004 en sedert 21 juli 2004 ter vervanging van mevrouw Marie Arena, verkozen tot minister-president van de Franse Gemeenschapsregering op 19 juli 2004. ˘ Lid van de PS-fractie. ˘ Geboren te Charleroi op 15 april 1982. ˘ Studente. ˘ Gemeenteraadslid van Charleroi.

 wait please...
Activiteit van Alisson De Clercq - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Activiteit van Alisson De Clercq - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






51 (2003-2007)   |   


*