Frieda Van Themsche

Picture

CV: Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Volksvertegenwoordiger van het Vlaams Belang voor de kieskring West-Vlaanderen sedert 5 juni 2003. - Lid van de Vlaams Belang-fractie. - Geboren te Ukkel op 26 april 1955. - Gewezen onderwijzeres. - Gewezen provincieraadslid (West-Vlaanderen). - Gemeenteraadslid van Harelbeke.

 wait please...
Activiteit van Frieda Van Themsche - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Activiteit van Frieda Van Themsche - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






51 (2003-2007)   |   


*