Camille Dieu

Picture

CV: Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)

Socialistisch volksvertegenwoordiger (PS) voor de kieskring Henegouwen van 18 mei 2003 tot 10 juni 2007, van 5 juli 2007 tot 19 juli 2007, ter vervanging van mevrouw Marie Arena, minister-president van de Franse gemeenschapsregering, van 9 oktober 2007 tot 23 juni 2009, ter vervanging van de heer Rudy Demotte, minister-president van de Waalse regering en sedert 25 juni 2009, ter vervanging van de heer Rudy Demotte, ontslagnemend op 23 juni 2009. Lid van de PS-fractie. Secretaris van de Kamer. Geboren te La Bouverie op 2 januari 1946. Vertaalster. Lerares. Schepen van Quévy.

 wait please...
Activiteit van Camille Dieu - Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)

Activiteit van Camille Dieu - Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






52 (2007-2010)   |    51 (2003-2007)   |   


*