Liesbeth Van der Auwera

Picture

CV: Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Christen-democratisch volksvertegenwoordiger (CD&V) voor de kieskring Limburg sedert 18 mei 2003. Lid van de CD&V-fractie. Geboren te Merksem op 16 november 1968. Licentiate in de rechten. Gewezen advocaat. Gewezen juridisch adviseur. Burgemeester van Bree. Gewezen schepen van Bree. Ridder in de Leopoldsorde.

 wait please...
Activiteit van Liesbeth Van der Auwera - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Activiteit van Liesbeth Van der Auwera - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |    51 (2003-2007)   |   


*