Philippe Collard

Picture

CV: Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Volksvertegenwoordiger (MR) voor de kieskring Luxemburg sedert 18 mei 2003. Volksvertegenwoordiger voor de kieskring Aarlen-Marche-en-Famenne-Bastenaken-Neufchâteau-Virton van 14 juli 1999 tot 18 mei 2003. Lid van de MR. Geboren te Rocourt op 19 maart 1957. Licentiaat in de bestuurswetenschappen en de internationale betrekkingen. Gewezen ambtenaar. Gewezen secretaris van de Kamer. Gewezen provincieraadslid (Luxemburg). Gewezen burgemeester van Bastenaken. Ridder in de Leopoldsorde.

 wait please...
Activiteit van Philippe Collard - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Activiteit van Philippe Collard - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |    51 (2003-2007)   |    50 (1999-2003)   |   


*