Corinne De Permentier

Picture

CV: Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Liberaal volksvertegenwoordiger (MR) voor de kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde sedert 13 juni 1999 (vervangen voor de duur van haar ambt van minister van 23 juli 1999 tot 16 oktober 2000). Lid van de MR-fractie. Geboren te Etterbeek op 5 april 1960. Lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad van 21 mei 1995 tot 13 juni 1999. Gegradueerde in de boekhouding. Ondervoorzitter van de Kamer. Gewezen tweede ondervoorzitter van de Kamer. Gewezen eerste ondervoorzitter van de Kamer. Gewezen secretaris van de Kamer. Gewezen minister voor de audiovisuele sector (regering van de Franse gemeenschap). Gewezen schepen van Vorst. Gewezen burgemeester van Vorst. Gemeenteraadslid van Vorst. Officier in de Leopoldsorde.

 wait please...
Activiteit van Corinne De Permentier - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Activiteit van Corinne De Permentier - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |    51 (2003-2007)   |    50 (1999-2003)   |   


*