Philippe De Coene

Picture

CV: Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Socialistisch volksvertegenwoordiger (sp.a-spirit) voor de kieskring West-Vlaanderen sedert 18 mei 2003. ▀ Lid van de sp.a-spirit-fractie. ▀ Geboren te Rijsel (Frankrijk) op 28 augustus 1960. ▀ Gewezen journalist. ▀ Gewezen lid van het Europees Parlement. ▀ Gewezen provincieraadslid (West-Vlaanderen). ▀ Gewezen schepen van Kortrijk. Gemeenteraadslid van Kortrijk.

 wait please...
Activiteit van Philippe De Coene - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Activiteit van Philippe De Coene - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






51 (2003-2007)   |   


*