Trees Pieters

Picture

CV: Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)

Volksvertegenwoordiger van de Christelijke Volkspartij (CVP) voor de kieskring Kortrijk-Roeselare-Tielt sedert 28 juni 1995, ter vervanging van de heer Stefaan De Clerck, benoemd tot minister van Justitie op 23 juni 1995 Geboren te Kortrijk op 1 februari 1945. Licentiate in de handels- en consulaire wetenschappen.

 wait please...
Activiteit van Trees Pieters - Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)

Activiteit van Trees Pieters - Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






51 (2003-2007)   |    50 (1999-2003)   |    49 (1995-1999)   |   


*