Pierre Lano

Picture

CV: Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)

Liberaal volksvertegenwoordiger (VLD) voor de kieskring West-Vlaanderen sedert 21 mei 1995. Geboren te Waregem op 23 augustus 1944. Doctor in de rechten. Economische vorming. Licentiaat notariaat. Nijveraar. Gewezen burgemeester van Harelbeke. Gemeenteraadslid van Harelbeke.

 wait please...
Activiteit van Pierre Lano - Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)

Activiteit van Pierre Lano - Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






51 (2003-2007)   |    50 (1999-2003)   |    49 (1995-1999)   |   


*