Luc Goutry

Picture

CV: Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)

Christen-democratisch volksvertegenwoordiger (CD&V - N-VA) voor de kieskring West-Vlaanderen sedert 18 mei 2003. Volksvertegenwoordiger voor het arrondissement Brugge van 9 maart 1992 tot 21 mei 1995 en voor de kieskring Brugge van 21 mei 1995 tot 18 mei 2003. Lid van de CD&V-fractie. Geboren te Tielt op 22 december 1948. Maatschappelijk assistent. Gewezen adjunct-directeur van de Christelijke Mutualiteit te Brugge. Quaestor van de Kamer. Gewezen gemeenteraadslid van Brugge. Schepen van Beernem. Voorzitter van het OCMW van Beernem. Officier in de Leopoldsorde. Lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa en Vergadering van de West-Europese Unie.

 wait please...
Activiteit van Luc Goutry - Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)

Activiteit van Luc Goutry - Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






52 (2007-2010)   |    51 (2003-2007)   |    50 (1999-2003)   |    49 (1995-1999)   |    48 (1991-1995)   |   


*