Simonne Creyf

Picture

CV: Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Christen-democratisch volksvertegenwoordiger (CD&V) voor de kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde sedert 21 mei 1995. Lid van de CD&V-fractie. Geboren te Brugge op 24 mei 1946. Senator van 24 november 1991 tot 21 mei 1995. - Lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad van 18 juni 1989 tot 21 mei 1995. Licentiate in de pedagogische wetenschappen. Gewezen hoofd van de studiedienst van de K.A.V. Officier in de Leopoldsorde.

 wait please...
Activiteit van Simonne Creyf - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Activiteit van Simonne Creyf - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






51 (2003-2007)   |    50 (1999-2003)   |    49 (1995-1999)   |   


*