Louis Bril

Picture

CV: Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)

Liberaal volksvertegenwoordiger (PVV) voor het arrondissement Roeselare-Tielt sedert 8 november 1981. Geboren te Roeselare op 11 oktober 1939. Senator van 19 maart 1980 tot 8 november 1981. Bedrijfsleider. Licentiaat in de geschiedenis. Gewezen Staatssecretaris voor Openbaar Ambt, toegevoegd aan de Minister van Openbaar Ambt en gewezen Staatssecretaris voor Wetenschapsbeleid, toegevoegd aan de Minister van Wetenschapsbeleid. Gemeenteraadslid van Roeselare. Officier in de Leopoldsorde.

 wait please...
Activiteit van Louis Bril - Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)

Activiteit van Louis Bril - Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






48 (1991-1995)   |    47 (1988-1991)   |   


*