Mohammed Jabour

Picture

CV: Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Socialistisch volksvertegenwoordiger (PS) voor de kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde sedert 13 december 2012, ter vervanging van de heer Rachid Madrane, verkozen tot staatssecretaris belast met Stedenbouw en Openbare netheid (regering van het Brussels Hoofdstedelijk gewest) op 7 december 2012. Lid van de PS-fractie. Geboren te Tanger (Marokko) op 24 april 1961. Schepen van Sint-Joost-ten-Noode.

 wait please...
Activiteit van Mohammed Jabour - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Activiteit van Mohammed Jabour - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






53 (2010-2014)   |   


*