Rachid Madrane

Picture

CV: Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Socialistisch volksvertegenwoordiger (PS) voor de kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde sedert 6 juli 2010. Lid van de PS-fractie. Geboren te Brussel op 15 april 1968. Gewezen lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement. Licentiaat in de journalistiek en de sociale communicatie. Gewezen journalist. Staatssecretaris belast met Stedenbouw en Openbare Netheid (regering van het Brussels Hoofdstedelijk Gewest). Schepen van Etterbeek. Verkozen tot lid van de regering van het Brussels Hoofdstedelijk Gewest op 7 december 2012 en vervangen voor de duur van zijn ambt van staatssecretaris door de heer Mohammed Jabour op 13 december 2012.

 wait please...
Activiteit van Rachid Madrane - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Activiteit van Rachid Madrane - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






53 (2010-2014)   |   


*