Myriam Delacroix-Rolin

Picture

CV: Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Volksvertegenwoordiger "democraat-Humanist" (cdH) voor de kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde van 6 juli 2010 tot 1 mei 2013. Lid van de cdH-fractie. Geboren te Ukkel op 30 september 1951. Gewezen burgemeester van Sint-Genesius-Rode.

 wait please...
Activiteit van Myriam Delacroix-Rolin - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Activiteit van Myriam Delacroix-Rolin - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






53 (2010-2014)   |   


*