Bert Maertens

Picture

CV: Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Volksvertegenwoordiger (N-VA) voor de kieskring West-Vlaanderen van 20 juli 2010 tot 8 november 2012, ter vervanging van de heer Geert Bourgeois, verkozen tot viceminister-president en Vlaams minister van Bestuurszaken, Binnenlands bestuur, Inburgering, Toerisme en Vlaamse Rand op 7 juli 2010 en sedert 8 november 2012 ter vervanging van de heer Manu Beuselinck, ontslagnemend op 6 november 2012. Lid van de N-VA-fractie Geboren te Izegem op 16 november 1981 Licentiaat in de politieke wetenschappen. Master in Overheidsmanagement en -beleid. Gewezen parlementair medewerker. Gewezen kabinetsmedewerker Burgemeester van Izegem.

 wait please...
Activiteit van Bert Maertens - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Activiteit van Bert Maertens - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






53 (2010-2014)   |   


*