Gwendolyn Rutten

Picture

CV: Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Liberaal volksvertegenwoordiger (Open Vld) voor de kieskring Leuven sedert 13 juni 2010 Lid van de Open Vld-fractie Geboren te Hasselt op 26 juni 1975 Licentiate in de rechten. Aanvullende opleiding Internationale betrekkingen. Gewezen kabinetschef. Voorzitter van de Open Vld. Schepen van Aarschot.

 wait please...
Activiteit van Gwendolyn Rutten - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Activiteit van Gwendolyn Rutten - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






53 (2010-2014)   |   


*