Ben Weyts

Picture

CV: Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Volksvertegenwoordiger (N-VA) voor de kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde sedert 31 december 2008. Lid van de N-VA-fractie. Geboren te Leuven op 21 november 1970. Licentiaat in de politieke wetenschappen. Eerste ondervoorzitter van de Kamer. Gewezen kabinetschef (Vlaamse regering). Gemeenteraadslid van Beersel.

 wait please...
Activiteit van Ben Weyts - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Activiteit van Ben Weyts - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |   


*