Tinne Van der Straeten

Picture

CV: Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)

Volksvertegenwoordiger (Groen!) voor de kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde sedert 10 juni 2007. ▀ Lid van de Ecolo-Groen!-fractie. ▀ Geboren te Zoersel op 1 april 1978. ▀ Licentiate Afrikaanse Talen en Culturen. Gewezen wetenschappelijk medewerkster UCL en KU-Leuven. ▀ Secretaris van de Kamer. ▀ Gemeenteraadslid van Koekelberg.

 wait please...
Activiteit van Tinne Van der Straeten - Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)

Activiteit van Tinne Van der Straeten - Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






52 (2007-2010)   |   


*