Florence Reuter

Picture

CV: Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)

Liberaal volksvertegenwoordiger (MR) voor de kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde van 10 juni 2007 tot 23 juni 2009. Lid van de MR-fractie. Geboren te Malmédy op 20 december 1969. Lid van het Waals parlement. Lid van het parlement van de Franse gemeenschap. Licentiate in de pers- en communicatiewetenschappen. Journalist.

 wait please...
Activiteit van Florence Reuter - Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)

Activiteit van Florence Reuter - Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






52 (2007-2010)   |   


*